Vedení účetnictví

» Úvod » Služby » Vedení účetnictví

Poskytujeme kompletní vedení účetnictví (dříve podvojné účetnictví) i daňové evidence (dříve jednoduché účetnictví), včetně zpracování mzdové agendy. Součastně poskytujeme účetní, daňové a právní poradenství. Provádíme i rekonstrukci účetnictví za předchozí roky.

Obstaráme místo Vás komunikaci s úřady v Praze a okolí a vyjdeme vstříc potřebám Vaší společnosti. Dále nabízíme vnitřní audit a v průběhu roku je možné klientovi vyhotovit reporty o stavu účetnictví či vypracujeme finanční analýzu podniku, pomůžeme Vám optimalizovat daně a zpracujeme účetní závěrku a veškerá potřebná daňová přiznání. Pro naše stálé zákazníky jsou tyto služby zdarma, poskytujeme je v rámci celkového zpracování účetnictví, ale je možné je objednat i zvlášť nezávisle na ostatních službách.

Nabízíme kvalitní služby prostřednictví proškolených a profesionálních účetních. Neustále sledujeme vývoj legislativy a upozorňujeme klienta na změny.

Ceny jsou pro naše zákazníky velmi přijatelné a stanovujeme je individuálně po vzájemné dohodě. Našim hlavním cílem je spokojenost zákazníka, naší předností je kvalitně odvedená práce v souladu s platnými zákony a právními přepisy, individuální přístup, profesionální jednání našich zaměstnanců a diskrétnost.

Pokud požadujete bližší informace o našich službách, můžete je získat kliknutím na tento odkaz.

 

FINANCE ACCOUNTING,s.r.o.
Spálená 108/51
110 00 Praha 1
Česká republika

info@financeaccounting.cz


Ukázat na mapě

Finance Accounting
Finance Accounting, s.r.o., Spálená 108/51, Praha | www.financeaccounting.cz