Účetní a daňové poradenství

» Úvod » Služby » Účetní a daňové poradenství

Zpracujeme Vám veškerá potřebná daňová přiznání, např. Daň z přidané hodnoty, Silniční daň, Daň z převodu nemovitosti, Daň z příjmu právnických i fyzických osob, včetně společného zdanění manželů a spolupracujících osob, a ostatní dle potřeb klienta. Pro stále klienty nabízíme zpracování daňových přiznání zdarma v rámci vedení účetnictví.

Dále nabízíme kompletní vedení účetnictví (dříve podvojné účetnictví) i daňové evidence (dříve jednoduché účetnictví), včetně zpracování mzdové agendy. Provádíme i rekonstrukci účetnictví za předchozí roky, vnitřní audit, daňové, účetní a právní poradenství, v průběhu roku je možné vyhotovit reporty o stavu účetnictví či vypracujeme finanční analýzu podniku, pomůžeme Vám optimalizovat daně a zpracujeme účetní závěrku.

Nabízíme kvalitní služby prostřednictví proškolených a profesionálních účetních. Neustále sledujeme vývoj legislativy a upozorňujeme klienta na změny.

Ceny jsou pro naše zákazníky velmi přijatelné a stanovujeme je individuálně po vzájemné dohodě. Našim hlavním cílem je spokojenost zákazníka, naší předností je kvalitně odvedená práce v souladu s platnými zákony a právními přepisy, individuální přístup, profesionální jednání našich zaměstnanců a diskrétnost.

Pokud požadujete bližší informace o našich službách, můžete je získat kliknutím na tento odkaz.

Součástí našeho týmu je daňová poradkyně Dana Hlaváčová, ev.č. 3623. www.danahlavacova.com

 

Finance Accounting
Finance Accounting, s.r.o., Spálená 108/51, Praha | www.financeaccounting.cz