Mzdy a personalistika

» Úvod » Služby » Mzdy a personalistika

Zpracujeme podklady pro mzdy, provedeme výpočet mezd a ostatních forem odměňování zaměstnanců, jednatelů či společníků. Vyhotovíme přehledy pro Správu sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovny a ostatní související podklady. Obstaráme místo Vás komunikaci s úřady v Praze a okolí a vyjdeme vstříc potřebám Vaší společnosti.

Dále nabízíme kompletní vedení účetnictví (dříve podvojné účetnictví) i daňové evidence (dříve jednoduché účetnictví), včetně zpracování mzdové agendy. Provádíme i rekonstrukci účetnictví za předchozí roky, vnitřní audit, daňové, účetní a právní poradenství, v průběhu roku je možné vyhotovit reporty o stavu účetnictví či vypracujeme finanční analýzu podniku, pomůžeme Vám optimalizovat daně a zpracujeme účetní závěrku a veškerá potřebná daňová přiznání.

Nabízíme kvalitní služby prostřednictví proškolených a profesionálních účetních. Neustále sledujeme vývoj legislativy a upozorňujeme klienta na změny.

Ceny jsou pro naše zákazníky velmi přijatelné a stanovujeme je individuálně po vzájemné dohodě. Našim hlavním cílem je spokojenost zákazníka, naší předností je kvalitně odvedená práce v souladu s platnými zákony a právními přepisy, individuální přístup, profesionální jednání našich zaměstnanců a diskrétnost.

Pokud požadujete bližší informace o našich službách, můžete je získat kliknutím na tento odkaz.

 

FINANCE ACCOUNTING,s.r.o.
Spálená 108/51
110 00 Praha 1
Česká republika

info@financeaccounting.cz


Ukázat na mapě

Finance Accounting
Finance Accounting, s.r.o., Spálená 108/51, Praha | www.financeaccounting.cz