Daňová evidence a jednoduché účetnictví

» Úvod » Služby » Daňová evidence a jednoduché účetnictví

Zpracujeme daňovou evidenci (jednoduché účetnictví) fyzickým osobám, kteří mají příjmy z podnikání (živnostníci) nebo jiné samostatně výdělečné činnosti (znalci, tlumočníci, autoři, …). Provádíme evidenci příjmů, výdajů, zásob, majetku a závazků v peněžním deníku, knize pohledávek a závazků a v dalších zákonem stanovených knihách.

Dále poskytujeme kompletní vedení podvojného účetnictví, včetně zpracování mzdové agendy, účetní, daňové a právní poradenství. Provádíme i rekonstrukci účetnictví za předchozí roky. Vnitřní audit a v průběhu roku je možné klientovi vyhotovit reporty o stavu účetnictví či vypracujeme finanční analýzu podniku, pomůžeme Vám optimalizovat daně a zpracujeme účetní závěrku a veškerá potřebná daňová přiznání. Obstaráme místo Vás komunikaci s úřady v Praze a okolí a vyjdeme vstříc potřebám Vaší společnosti. Pro naše stálé zákazníky jsou tyto služby zdarma, poskytujeme je v rámci celkového zpracování účetnictví, ale je možné je objednat i zvlášť nezávisle na ostatních službách.

Nabízíme kvalitní služby prostřednictví proškolených a profesionálních účetních. Neustále sledujeme vývoj legislativy a upozorňujeme klienta na změny.

Ceny jsou pro naše zákazníky velmi přijatelné a stanovujeme je individuálně po vzájemné dohodě. Našim hlavním cílem je spokojenost zákazníka, naší předností je kvalitně odvedená práce v souladu s platnými zákony a právními přepisy, individuální přístup, profesionální jednání našich zaměstnanců a diskrétnost.

Pokud požadujete bližší informace o našich službách, můžete je získat kliknutím na tento odkaz.

 

FINANCE ACCOUNTING,s.r.o.
Spálená 108/51
110 00 Praha 1
Česká republika

info@financeaccounting.cz


Ukázat na mapě

Finance Accounting
Finance Accounting, s.r.o., Spálená 108/51, Praha | www.financeaccounting.cz